já a moji sourozenci

13. října 2009 v 17:37 |  zbytek
já-mám dlouhé vlasy,šedé oči a ted mám vlasy červené.cvičím aerobik!chodím do druhé třídy a když jsem byla prtavá,tak mě nikdo neotravoval,protože už jsem ve třech letech seděla nad knížkou a učila se číst a psát.nikoho jsem neotravovala!jsem cholerik a mám postavu vypracovanou.jsem ulítlá a akční.narodila jsem se v říjnu.

Antonín-chodí do páté třídy.má hnědé vlasy a zelené oči.ve třech letech studoval a sepisoval čísla.má postavu štíhlou a je melancholik.když uvidí nějákou hrozně milou osobu a není jeho známá ani příbuzná,tak jí hned začně nadávat a zkouší co vydrží.narodil se v dubnu.

Boleslav-chodí do deváté třídy a všichni mu závidíme,že má občanku.je sandvinik.má blond vlasy a hnědé oči.celej den není doma a až večer se vrátí.postavu má hubenou.narodil se v srpnu.

Jordan-je ještě školčátko a je velice stydlivý a sladký.má dlouhé hnědoblond vlasy a tyrkysové oči.je to dítě úrazu a postavu má štíhlou.všichni mu říkáme Jordánek.narodil se v prosinci.

netrvalo dlouho a rodiče se rozešli.mamka si vzala k sobě Boleslava a Antonína a zůstali ve Velkých pavlovicích. táta si vzal k sobě mě a Jordánka a přestěhovali jsme se na červenohorské sedlo a ted jsme tady!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama